Onze Medewerkers

Verzekeringen en Bank:

Hielke van Houten
Adviseur particulier & bedrijven
058-2348556
06-11928034
hielke@dijkstradeboer.nl

Wim Klapwijk
Adviseur bedrijven & hypotheken
058-2348554
06-20794461
wim@dijkstradeboer.nl

Bettie van Berkum
Schadebehandelaar & ondersteuner
058-2348542
bettie@dijkstradeboer.nl

Peter Leemberg
Adviseur particulier & bedrijven en hypotheken
058-2348552
06-46727377
peter@dijkstradeboer.nl

Luciën van Zanten
Administratie & adviseur particulieren en bank
058-2348544
lucien@dijkstradeboer.nl

Ronald van Vonderen
Adviseur
058-2348553
06-22229606
ronald@dijkstradeboer.nl

Rieko de Boer
Adviseur verzekeringen en hypotheken
058-2030761
06-22604585
rieko@dijkstradeboer.nl

Margretha Attema
Administratie & adviseur particulieren en bank
058-2030763
margretha@dijkstradeboer.nl

Anneke Stuivenvolt
Administratie & adviseur zakelijk en particulier
058-2030764
anneke@dijkstradeboer.nl

Else de Boer
Administratie & adviseur particulieren en bank
058-2030762
else@dijkstradeboer.nl

Edwin Bruinsma
Schadebehandelaar
058-2348557
edwin@dijkstradeboer.nl

Jacob Wiebe Bosma
Adviseur particulier en bank
058-2348541
jacobwiebe@dijkstradeboer.nl

Hypotheken en Levensverzekeringen:

Rutger van de Rijdt
Adviseur hypotheken
058-2030767
rutger@dijkstradeboer.nl

Dirkje Scholte
Administratie & adviseur bank en particulier en hypotheken
058-2348543
dirkje@dijkstradeboer.nl

Liesbeth Sikkema
Adviseur hypotheken
058-2030766
06-28191838
liesbeth@dijkstradeboer.nl

Karin Douma
Administratie hypotheken
058-2030768
karin@dijkstradeboer.nl

Algemeen:

Rijkele Dijkstra
Directeur, algemene zaken
058-2348551
06-50691063
rijkele@dijkstradeboer.nl

Arjen Kort
Boekhouder
058-2348545
arjen@dijkstradeboer.nl

Edna Dijkstra
Algemeen medewerker
06-24111976
ednaa@dijkstradeboer.nl

Peter Akkerman
Algemene administratie en ICT
058-2030769
06-20212797
peterakkerman@dijkstradeboer.nl

Afspreken?

Een persoonlijk en
vrijblijvend gesprek
aanvragen?

Bellen?

Liever telefonisch?
contact met ons
opnemen?

Appje sturen?

Handig en snel!
Stuur een berichtje
via WhatsApp:

Vragen?

Stel hier vragen of plan de
route naar ons kantoor
in Leeuwarden

  • Altijd 100% onafhankelijk
  • Wij nemen u al het werk uit handen

  • Wij vergelijken premies en voorwaarden

  • Uw vraagbaak bij financiële zaken

Ook uw Zelfstandige Adviseur van RegioBank in Leeuwarden

Al 100 jaar RegioBank waar u zelf bepaalt hoe uw geldzaken geregeld wordt.